Strona głównaNapisz do nas  
   
 


 


Obecni Duszpasterze:

Proboszcz


Ks. Józef WŁOSEK
od 2008 roku
ur. 19.03.1962 r.
święcenia kapłańskie: 13.05.1988 r.


Wikariusz


Ks. Łukasz PASUTO
od 2012 roku
ur. 11.07.1987 r.
święcenia kapłańskie: 12.05.2012 r.

Rezydent

Ks. Łukasz RADECKI
od 2014 roku
ur. 25.01.1982 r.
święcenia kapłańskie: 12.05.2007 r.

Wikariusz

Ks. Piotr MIKA
od 2014 roku
ur. 02.12.1980 r.
święcenia kapłańskie: 13.05.2006 r.

Wikariusz

Ks. Marek NORAS
od 2009 roku
ur. 21.07.1970 r.
święcenia kapłańskie: 13.05.1995 r.

To czyńcie na moją pamiątkę

Poprzedni duszpasterze:

Ks. Paweł FURCZYK, Proboszcz
Ks. Stanisław Noga
Ks. Piotr Kachel
Ks. Krzysztof Kasza
Ks. Józef Kupny
Ks. Józef Durok
Ks. Stanisław Juraszek
Ks. Jan Janiczek
Ks. Zbigniew Janczewski
Ks. Henryk Sitek
Ks. Tadeusz Skrzypczyk
Ks. Michał Motyka
Ks. Walerian Tront
Ks. Krzysztof Krawczyk
Ks. Józef Świerczek
Ks. Grzegorz Brzyszkowski
Ks. Janusz Lasok
Ks. Damian Plesiński
Ks. Konrad Opitek
Ks. Szczepan Wilczek
Ks. Grzegorz Stencel
Ks. Marek Rabenda
Ks. Rafał Pażdzierniok
+ Ks. Andrzej Mozgol
Ks. Michał Orlik
Ks. Andrzej Noras
Ks. Mirosław Sławicki
Ks. Roman Chromy
Ks. Adam Wijata
Ks. Adam Meyer
Ks. Sebastian Bureza
Ks. Henryk Pyrchała
Ks. Piotr Brachmański
Ks. Piotr Kędzior
Ks. Krzysztof Szota
Ks. Jacek Błaszczok
Ks. Leszek Buba
Ks. Ernest Mosler
Ks. Michał Kowalski
Ks. Paweł Łazarski

1983-2008 r. 
1983-1989 r.
1983-1986 r.
1983-1983 r.
1983-1986 r.
1983-1988 r.
1983-1985 r.
1985-1989 r.
1986-1989 r.
1986-1989 r.
1986-1989 r.
1987-1990 r.
1989-1992 r.
1989-1992 r.
1990-1993 r.
1991-1994 r.
1992-1998 r.
1993-1996 r. 
1994-1997 r.
1995-1998 r.
1996-2000 r.
1996-2004 r.
1998-1999 r.
1999-2000 r.
1999-2007 r.
2000-2003 r.
2000-2003 r.
2001-2006 r.
2001-2004 r.
2003-2006 r.
2004-2007 r.
2004-2009 r.
2006-2009 r.
2006-2009 r.
2007-2010 r.
2008-2010 r.
2009-2012 r.
2009-2012 r.
2010-2014 r.
2012-2014 r.


 
 
Parafia Tysiąclecie Dolne | Wszelkie prawa zastrzeżone
 
Zobacz więcej